Цього тижня будівельники встановлять плити третього поверху в уманській багатоповерхівці, яка торік постраждала від атаки рф (ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні

Роботи з відбудови багатоповерхівки в Умані, яка навесні минулого року постраждала внаслідок удар рф, тривають. Цього тижня будівельники планують встановлювати плити третього поверху. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Наразі на об’єкті тривають ремонтні роботи різних напрямів: монтаж, утеплення, прокладання електричних мереж. Будівельники завершили монтаж плит другого поверху та взялися за наступний. Також паралельно проводять покрівельні роботи. Цього тижня планують активізувати роботи з утеплення фасаду.

Раніше ми писали, що 28 квітня 2023 року окупанти атакували Черкащину. Крилатими ракетами вони влучили в житловий будинок і складські будівлі в місті Умань. У результаті ворожого обстрілу загинули 23 місцеві жителі, серед них — шестеро дітей, а найменшому хлопчику було лише півтора рочка. Унаслідок трагедії травмувалися дев’ятеро людей, а одна особа й досі вважається зниклою безвісти. Пошуково-рятувальна операція на місці ракетної атаки тривала 35 годин.

Зазначимо, генерал рф, який командував тим ракетним ударом по Умані, є родом з України. Йому повідомили про підозру.

Крім постраждалої багатоповерхівки, значних ушкоджень зазнали сім прилеглих житлових будинків, шість підприємств та 70 цивільних автомобілів. Згодом зруйновану багатоповерхівку вирішили відновлювати. Станом на квітень 2024 року там тривають роботи зі встановлення плит першого поверху, утеплення частини будинку та заміна вікон там, де це можливо.