Чиновник Черкаської міськради замість відрядження до Німеччини поїхав на відпочинок в Азію, — ЗМІ

Суд у Черкасах задовольнив клопотання слідчих нацполіції на проведення обшуків та вилучення документів у стінах Черкаської міської ради. Це відбулося 16 квітня. Справа пов’язана з діяльністю чиновника міськради Станіслава Коломійця

Відповідна ухвала міститься у реєстрі судових рішень, повідомляє RegioNews з посиланням на “18000”.

Як зазначено у матеріалах кримінальної справи, правоохоронці вважають, що начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць безпідставно нараховував та оплачував підставним особам гонорари за здійснення робіт із нібито інспектування міста. Однак ці роботи зазначені особи не виконували, а гроші, надані посадовцем, привласнювали.

Крім того, в ухвалі зазначено, що на початку 2023 року Коломієць разом із депутаткою Черкаської міської ради вирушив до Німеччини для нібито відрядження, на що отримав понад 90 тисяч гривень добових. Разом з тим, за інформацією слідчих, до Німеччини тоді Коломієць так і не потрапив, а вирушив на відпочинок до однієї із країн Азії.

За інформацією видання в ході розслідування відповідного кримінального провадження обшуки та вилучення документів проводили не лише у стінах мерії, а і за місцем проживання посадовця.

Станіслав Коломієць обіймає посаду начальника управління інспектування Черкаської міської ради. Раніше посадовець балотувався до Верховної Ради, Київської міської і Черкаської обласної рад та був помічником народного депутата від партії Ляшка – Ігоря Мосійчука.

На початку повномасштабного вторгнення Станіслав Коломієць доєднався до лав Збройних сил України та, відповідно до раніше поширеної інформації, брав участь в операціях із захисту столиці. Згодом Коломієць повернувся до роботи у стінах Черкаської міської ради.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на засіданні сесії Канівської міської ради депутати отримали повістки від представників місцевого ТЦК.

Джерело