Черкаси знову перемагають у Швейцарсько-українському проєкті DECIDE

Черкаська громада вже втретє стає переможцем у конкурсному відборі серед територіальних громад для створення літніх клубів у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs 2024 «Ми вдома — в Україні». Цього року було подано 340 заявок від громад з усіх куточків України.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад, обрала лише 27 громад, серед них і наша.

Попереду на педагогів нашого міста чекає навчання, а на дітей – старт роботи літніх дитячих клубів DECIDE Summer Clubs 2024 «Ми вдома — в Україні».

Нагадаємо, що Швейцарсько-український проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольства Швейцарії в Україні.

Інформація щодо реєстрації на відвідування літнього табору буде опублікована згодом, інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Джерело: city-news.ck.ua