Черкащина готова до плідної взаємодії, — Ігор Табурець на зустрічі з міжнародними партнерами — Новини Черкас

Черкащина посилюватиме співпрацю з Японією. Умови партнерства в деталях обговорив начальник Черкаської ОВА з представниками Посольства Японії в Україні, Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) в Україні та  бізнесу.  

На зустрічі йшлося про підтримку бізнесу регіону, енергетичну безпеку, нарощування спроможностей у сфері реабілітації, розвиток цифрових сервісів у громадах області та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

– Японія є одним із лідерів у підтримці України, – зауважив Ігор Табурець. – У нас на Черкащині плануємо посилювати співпрацю. Про кожен із напрямів говорили детально. Передовсім ми зацікавлені в партнерстві бізнесів для розвитку економіки. Зокрема, у сфері машинобудування. Досвід такої співпраці вже маємо. Ціль – його масштабування.

За слова начальника ОВА, один із пріоритетних напрямів – виробництво обладнання для гуманітарного розмінування територій та для енергетики. Останнє – це для стійкості регіону в умовах війни. Когенераційні установки, генератори – цінне підсилення від партнерів для області.

Особливу увагу на зустрічі приділили темі реабілітації.

– В області ми працюємо над розбудовою потрібної інфраструктури, – розповів Ігор Табурець. –  Вона має бути сучасною та допомагати якомога більшій кількості людей повернутися до повноцінного життя. Обмін досвідом між нашими фахівцями, допомога з обладнанням – наша нагальна потреба.

Наприкінець зустрічі начальник ОВА висловив сподівання на подальшу співпрацю з міжнародними партнерами. Зокрема, запевнив, що Черкащина завжди готова до плідної взаємодії.

Нагадаємо, задля налагодження співпраці з міжнародними партнерами при Черкаській обласній військовій адміністрації працює Регіональний офіс міжнародного співробітництва.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело

Джерело