Безхазяйне майно на Смілянщині вартістю майже 500 тисяч гривень хочуть передати селищній громаді — Новини Черкас за сьогодні

До суду подано заяву щодо передачі селищній громаді безхазяйного майна вартістю майже 500 тисяч гривень.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокурори Смілянської окружної прокуратури подали заяву в порядку окремого провадження до Смілянського міськрайонного суду Черкаської області в інтересах держави в особі Балаклеївської сільської ради щодо передачі безхазяйного майна-приміщення виробничого призначення площею понад 800 квадратних метрів, вартістю майже 500 тисяч гривень.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, будівля взята на облік як безхазяйне майно.

Балаклеївською сільською радою здійснено відповідну публікацію в засобах масової інформації про виявлення зазначеного безхазяйного майна. Водночас із часу взяття на облік нерухомості минув один рік і ніхто із фізичних чи юридичних осіб за цей період не звернувся із підтвердженням права власності на дане майно. Отже, є всі підстави для передачі його до комунальної власності Балаклеївської сільської ради.

Основою для подання позову стала бездіяльність зазначеної сільської ради, яка не вжила жодних заходів щодо набуття права власності на вказане нерухоме майно.

Також читайте: У “Черкасиобленерго” закликають своєчасно передати покази електролічильника

Джерело