Не Ryanair і не Wizz Air: у якої авіакомпанії найсуворіші вимоги до ручної поклажі
Джерело: .unian.ua
Найменша норма провезення ручної поклажі – у норвезької авіакомпанії Norwegian.
Туристи подорожують із ручною поклажею з різних причин – хтось хоче заощадити на оплаті багажу, хтось не хоче здавати валізу в багаж через страх втратити її, а хтось просто любить подорожувати без тягаря.
Тим часом авіакомпанії, особливо бюджетні, не хочуть втрачати гроші на таких пасажирах-бекпекерах, а тому вводять дедалі жорсткіші вимоги до розмірів і ваги ручної поклажі.
Сервіс Skyscanner визначив авіакомпанію з найменшою нормою провезення ручної поклажі. Всупереч припущенням багатьох, це не головні європейські лоукостери Ryanair і Wizz Air, а норвезька Norwegian – вона дає змогу пасажирам брати на борт тільки один предмет ручної поклажі розміром 30x20x38 см і вагою до 10 кг, який має вміститися під кріслом спереду.
Водночас Ryanair дозволяє брати на борт одну сумку габаритами 40x20x25 см, але без обмежень за вагою, з розміщенням під сидінням спереду, а Wizz Air допускає безоплатне провезення сумки або рюкзака розміром 40x30x20 см, з обмеженням ваги до 10 кг.
Тим часом, Air France щедріша – французька авіакомпанія дозволяє пасажирам брати на борт два предмети багажу: валізу/сумку розміром 55x35x25 см, яку можна буде покласти в багажний відсік над сидіннями, і особисту річ габаритами 40x30x15 см. Загальна допустима вага цих двох предметів – 12-18 кг, залежно від типу квитка.
А британська British Airways допускає безоплатне провезення валізи/сумки розміром 56x40x23, яку можна буде покласти в багажний відсік над сидіннями (вага її має бути такою, щоб пасажир міг самостійно підняти її нагору), і невелику сумку з особистими речами на 40x30x15 см.
Нідерландська KLM дає змогу пасажирам брати на борт валізу і маленьку сумку (55x35x25 і 40x30x15 см відповідно) сумарною вагою до 12 кг, а німецька Lufthansa – також два предмети, валізу (55x40x23 см) і м’яку сумку для одягу (57x54x15 см), проте їхня загальна вага не має перевищувати 8 кг.
Як повідомляв УНІАН, раніше туристам розповіли, які авіакомпанії дають пасажирам найменше простору для ніг у літаках.