На Волині чоловік погрожував зʼїсти суддю

Джерело: regionews.ua

Луцький міськрайонний суд виніс вирок неодноразово засудженому Сергію Плотнікову за погрози судді. Чоловік заявив, що після виходу на волю з’їсть її

Про це інформує RegioNews із посиланням на Zaxid.net та вирок суду.

У вироку зазначається, що 3 квітня 2023 року обвинувачений брав участь у судовому засіданні по відеозвʼязку зі слідчого ізолятора. Усвідомлюючи, що перед ним суддя, він висловив погрозу: “Та я скоро вийду. Я про тебе знаю більше, ніж ти думаєш. Не буде в тебе будинку, розумієш, вівця. Я тебе з'їм”.

Слова обвинуваченого потрапили на запис засідання, також їх підтвердили очевидці. Окрім того, Сергій Плотніков заявивив прокурору, що знає інформацію про кожного працівника поліції, тому “краще його не випускати з СІЗО”.

За словами потерпілої судді, фігурант також “передав їй привіт і сказав, що всіх спалить, коли вийде на волю”.

Пізніше волинянин своєї вини не визнав. Він пояснив, що був роздратованим через відмови судді у його заявах і клопотаннях. Чоловік підтвердив, що обматюкав потерпілу, але заперечував погрози.

Суддя визнала підозрюваного винним і призначила йому два роки позбавлення волі. З урахуванням попередніх вироків волинянин проведе у тюрмі 15 років.

За наявною інформацією, Сергій Плотніков народився в селі Любешів Камінь-Каширського району. Він одружений, має п’ятьох дітей. Волинянина неодноразово судили за корисливі і насильницькі злочини.

Нагадаємо, у Стрию на Львівщині чоловік з гранатою погрожував підірвати приміщення суду, якщо не буде ухвалено рішення на його користь. Зловмисника затримали правоохоронці.