Бійка та наїзд авто на активіста: у Черкасах відбулося засідання суду у справі митрополита Феодосія

Джерело: regionews.ua

Сьогодні, 11 червня, у Черкасах відбулося судове засідання у справі митрополита Черкаської єпархії УПЦ Феодосій (Денис Снігірьов). Біля Будинку правосуддя в Черкасах зібрався чималий мітинг, під час якого сталася сутичка. Також автівка, в якій перебував митрополит, наїхала на одного з активістів

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на “18000”.

Під стінами Черкаського будинку правосуддя зібралися активісти та прихильники УПЦ. Активісти вчергове влаштували “теплу зустріч” митрополиту Феодосію із російським прапором, розстеленим біля входу на територію суду.

Коли Феодосій прибув, його зустріли вигуками: “Геть московського попа!” Він опісля звернувся до своїх прихильників російською і назвав збори громадськості “фіктивними”.

Також після засідання суду біля будівлі виникла сутичка. Автомобіль, у якому перебував митрополит, наїхав на активіста та намагався залишити місце аварії, однак цього зробити не вдалося.

На місце події прибули поліцейські та оформили ДТП. Постраждалого активіста оглядають медики.

Нагадаємо, СБУ вручила митрополиту Феодосію першу підозру ще в лютому 2023 року за ст. 161 Кримінального кодексу України. В квітні Феодосій, який заперечував збройну агресію РФ проти України та виправдовував дії загарбників, отримав другу підозру за ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 ККУ. Третю підозру йому вручили у жовтні – розпалювання релігійної ворожнечі під час домашнього арешту – ст. 161 Кримінального кодексу України.

Четверту підозру клірик отримав уже 22 лютого 2024 року – його вчергове підозрюють у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі.