У США у Великому каньйоні через спеку померли троє людей

1571bb1ac19e21fc83819bd2553a5e4c

Джерело: life.pravda.com.ua Відвідувачів нацпарку попереджають щодо ризиків прогулянок у спеку Фото: jejepripermadi/DepositPhotos Посилання скопійовано

У США троє туристів померли під час прогулянки на території Великого каньйону, який вважають одним із найглибших у світі.

Небезпечна погода в регіоні не планує відступати – наступного тижня у національному парку прогнозують приблизно 43°C, повідомляє CNN.

Першим від спекотної погоди постраждав 72-річний турист. 12 червня від спеки в нього погіршилося самопочуття, а згодом він помер.

Температура у нацпарку стала ектремальною 16 червня. У той день на одному з найскладніших основних маршрутів знайшли мертвими двох туристів віком 67 та 68 років.

За даними Національної метеорологічної служби, мандрівники могли померти від теплового виснаження.

РЕКЛАМА:

Представники парку та метеорологи попереджають: температура на краю каньйону часто на 11-14°C нижча, ніж на його дні. Хоча при спуску відвідувачам може бути прихолодніше та легше, на зворотній дорозі доведеться подолати інтенсивний підйом у сотні метрів при вищій температурі.

За таких умов прояви теплового виснаження можуть підкрастися непомітно.

“Це дуже виснажливо навіть у помірний день. А температура від 40,5°C створить досить серйозні проблеми”, – пояснив метеоролог Джастін Джондроу.