Фахівці з супроводу ветеранів: у громадах розпочинаються співбесіди кандидатів на посади — Новини Черкас за сьогодні

В Україні з 21 жовтня розпочинають роботу комісії з відбору кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Основне завдання комісій – під час співбесід розкрити людський потенціал майбутніх учасників проєкту.

“Адже фахівець із супроводу  буде першою після родини людиною, яка почне послідовну взаємодію з ветеранами, захисниками/Захисницями після їхнього повернення  з фронту. Фахівець забезпечуватиме їм індивідуальний супровід, первинне консультування та всебічну підтримку на шляху інтеграції у цивільне життя, – зазначила директор департаменту забезпечення переходу від військової служби до цивільного життя мінветеранів Альона Скорзова.

Комісії з відбору кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів створюється структурними підрозділами державних (військових) адміністрацій, на які покладені функції з питань ветеранської політики.

У роботі відбіркові комісії керуватимуться методичними рекомендаціями, підготовленими Мінветеранів та встановленою шкалою оцінювання.

Станом на сьогодні 1104 особи подали заяви на конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Нагадаємо, що стати фахівцем із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб можуть:

  • громадянин/громадянка України
  • має рівень освіти не нижче бакалавра за галузями знань: “Освіта/Педагогіка”, “Соціальні та поведінкові науки”, “Право”, “Охорона здоров’я”, “Соціальна робота”, “Публічне управління та адміністрування”.

При рівній кількості балів перевага надаватиметься кандидатам, які мають статус ветерана війни, особи з особливими заслугами перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, захисника/захисниці України та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни (ЄДРВВ).

Проте пріоритет під час відбору є професійні якості кандидатів та їхня здатність надавати якісні послуги.

Зазначимо, що з 15 по 30 жовтня триває ІV етап подання заяв від кандидатів.

Кандидати на посаду можуть подати заяву винятково в електронній формі через веб-платформу е-Ветеран. На ній Мінветеранів створило спеціальний електронний сервіс* для зручної подачі необхідних документів на участь у відборі. Після заповнення форми вам потрібно підтвердити достовірність поданих даних за допомогою електронного цифрового підпису.

Як подати заяву на відбір на посаду — дивіться тут.

Джерело