7 “золотих правил” для першої романтичної подорожі з новим партнером

Джерело: .unian.ua
Навіть маючи багаторічний досвід закордонних подорожей, до першої спільної поїздки варто поставитися максимально відповідально.

Хоча деякі люди знаходять чимало переваг у подорожах на самоті, для більшості туристичні поїздки мають сенс лише в компанії. Однак подорож може залишити неприємні спогади, якщо припуститися певних помилок.

Якщо ви їдете на відпочинок зі своїм партнером уперше, варто дотримуватися кількох запобіжників. Тим паче, якщо ваші стосунки розпочалися нещодавно, і ви ще продовжуєте пізнавати характер, звички та уподобання одне одного, пише онлайн-журнал Condé Nast Traveler UK.

Зробіть першу поїздку короткою

Немає нічого гіршого, ніж поїхати у тривалу відпустку з кимось і виявити, що ви не так добре підходите одне одному, як вам спочатку здалося. 

Якою б романтичною не здавалася далека подорож на інший кінець світу, “з’ясувати, що все може бути не таким рожевим, як ви думали, посеред місячної подорожі через Амазонку було б катастрофою”, – радить Сара Баннерман, виконувач обов’язків комерційного редактора журналу. 

Набагато розумніше забронювати коротку та приємну подорож на 2-3 дні, щоб переконатися, що ви добре ладнаєте з партнером не лише у власній квартирі та найближчому до неї кафе.

Обмежте бюджет

Гроші – це завжди складна тема. Оскільки малоймовірно, що ви обоє маєте однакову зарплату, безумовно, варто переконатися, що у вас однакові очікування від поїздки в плані витрат. Ніхто з вас не хоче розчаровуватися чи хвилюватися про свій банківський баланс, намагаючись зосередитися на іншій людині. 

Крім того, встановлення бюджету є чудовим тестом для того, щоб побачити, наскільки добре ви узгоджені та як співпрацюєте фінансово, незалежно від того, перебуваєте ви за кордоном чи вдома.

Обговоріть, чого ви хочете від відпустки

Люди відпочивають по-різному. Комусь цікаво походити музеями, інший воліє весь тиждень провести на пляжі. Важливо поговорити про те, чого ви дійсно шукаєте у відпустці. Це допоможе вам визначитися з пунктом призначення, розміщенням, запланованими заходами тощо. 

“Я не пропоную вам планувати повний маршрут, але ви ж не хочете приземлитися в якомусь екзотичному місці та виявити, що ваша ідея відпустки — це читання біля басейну, а ваш партнер хоче піти на вулкан”, — каже Сара Джеймс, заступник цифрового редактора Condé Nast Traveler UK.

Будьте відкритим до нового

Хоча ваші з партнером уявлення про оптимальну відпустку можуть відрізнятися, завжди варто бути готовим трохи розширити свій кругозір, щоб врахувати інтереси вашого партнера. Ніколи не знаєш, можливо, ти знайдеш нове улюблене хобі. 

“Я ніколи не займалася спортом, але мій партнер любить його. Хоча я ніколи не захочу здійснити триденну поїздку на велосипеді чи провести день на полі для гольфу, ми виявили, що разом відвідувати живі ігри — це те, що нам обом справді подобається”, — каже Сара Джеймс.

Розподіліть обов’язки

Коли у вас буде краще уявлення про тип подорожі, у яку ви обоє хочете поїхати, ви можете почати її планувати. Найкращий спосіб зробити це – заздалегідь розподілити обов’язки. Немає нічого гіршого, ніж ситуація, коли одна людина вирішує всі організаційні питання та починає ненавидіти цю подорож ще до її початку. 

“Поділіть тягар. Не беріть на себе всю відповідальність за планування або не дозволяйте це робити своєму партнеру”, — радить Еббі Малбон, глобальний менеджер із розвитку аудиторії Condé Nast Traveler UK. 

Перевірте прийнятність винайнятого помешкання

“У сучасних готелях зростає тенденція робити повністю скляні ванні кімнати, включно з туалетами, що може бути занадто рано для першої спільної подорожі. Уточніть у своєму готелі, що заброньований номер забезпечує певну приватність”, — каже Лорен Бервілл, комерційний редактор видання. 

Будьте організованим

Якою б романтичною не була спонтанність, вона може серйозно вбити атмосферу, якщо партнеру вона не здасться чимось веселим. Тож першу спільну поїздку треба готувати максимально ретельно.

Якась дрібна помилка, яка може бути неважливою під час спільної подорожі зі старим другом – як от забуті вдома пігулки від нудоти, чи кабель зарядки для телефону – можуть справді стати стартовою точкою для зіпсованих стосунків з новим партнером.

Інші поради туристам

Як писав УНІАН, жінка відвідала 10 країн, витративши по 260 доларів на кожну. Вона розповіла про три свої лайфхаки, завдяки яким вдається відчутно економити.

Також ми розповідали про 9 дешевих і безпечних країн світу, куди можна переїхати на пенсії. Звісно, Україна буде найкращим варіантом, коли закінчиться війна, але завжди добре мати можливість пожити рік чи два за кордоном.